Lis fixační, průběžný NHG-500MS
Průběžný fixační lis s 500 mm širokou fixační plochou. Nastavitelná teplota. Nastavitelná doba fixace.
Novinka
Skladem: posledních 1 ks
Způsob dopravy
Osobní odběr
13.05.
(Zdarma)
Pošta
13.05.
(Nelze)
Toptrans-CZ
PPL
(Nelze)
Kód:NHG-500MS
Twitter Facebook
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Splátkový prodej je možný pouze pro subjekty s IČO.
Průběžný fixační lis s 500 mm širokou fixační plochou. Nastavitelná teplota a doba fixace.
Podávací zařízení na vstupu lisu je nastavitelné podle tloušťky materiálu.
Otáčením knoflíku regulujete tlak na žehlený materiál.
Zdroj: 3 x 400 V/50 Hz
Příkon: 4 kW
Teplota: 195 °C (max.)